Nederland

Betalingen met iDeal

Heeft u toegang tot internetbankieren? Dan kunt u zonder speciale software gebruikmaken van iDEAL, de makkelijkste manier van betalen op internet.

  • Snel, simpel en veilig betalen via de bekende interface van internetbankieren.
  • iDEAL is volledig gratis

Let op: houd uw bankpas en eventueel reader bij de hand.

België & Frankrijk & Duitsland

Betalingen met Bancontacts

Kom je uit België? Dan heb je de mogelijkheid te betalen via Bancontact, deze betaalmethode lijkt sterk op iDeal. Bancontact is dan ook veruit de meest populaire betaalmethode in België.
Om te kunnen betalen via Bancontact heb je je Bancontact kaartnummer en vervaldatum nodig. Hierna kom je op de inlogpagina van de voor jou betreffende bank uit waar je kunt inloggen en de betaling verder kunt afronden. Aan betalen met Bancontact zijn geen kosten verbonden.

De voordelen:

  • U betaald via Bancontact in uw eigen bankomgeving.
  • Een betaling met Bancontact is direct binnen bij ons, uw order wordt dus binnen 24 uur verwerkt.

Betalingen via Belfius Direct Net

De klant kiest eerst Belfius als betaalmethode en kiest vervolgens of hij via mobiel wil kopen (Belfius Mobile) of desktop (Belfius Direct Net). Belfius Mobile werkt via een QR-code. De klant kan snel afrekenen door de QR-code te scannen. Kiest de klant voor Belfius Direct Net? Dan heeft hij zijn kastje (of reader, scanner) nodig om de betaling te accorderen.

Betalen via KBC/CBC Betaalknop

Met de KBC/CBC-betaalknop kunnen klanten van de Belgische banken KBC en CBC eenvoudig online betalen. KBC richt zich op het Vlaamstalige deel van België, CBC daarentegen, is volledig Franstalig. Beide banken bieden in feite dezelfde betaalknop aan, maar net met een andere naam. Belangrijk om te weten is wel dat klanten van KBC niet kunnen betalen met de CBC-betaalknop en andersom. De techniek achter beide betaalknoppen werkt echter exact hetzelfde, vandaar dat we ervoor hebben gekozen om dit te aan te bieden als één betaalmethode.

Via de KBC/CBC-betaalnop kunnen klanten van beide banken hun online aankopen eenvoudig betalen via hun vertrouwde online bankomgeving. De betaling wordt direct verwerkt. De KBC/CBC-betaalkop is een populaire betaalmethode in België, net als Bancontact, creditcard en Belfius Direct Net.

Betalen via SOFORT

SOFORT Banking is een Europese betaalmethode waarmee betalingen en donaties gedaan kunnen worden, zonder dat consumenten extra accounts aan hoeven te maken. Consumenten loggen bij SOFORT Banking in met de gegevens die ze gebruiken om in hun eigen online bankomgeving in te loggen. Vanuit hier kunnen ze rechtstreeks geld overmaken vanaf hun eigen betaalrekening. SOFORT Banking is TÜV gecertificeerd, dit garandeert dat het een veilige methode is om betalingen mee te voldoen.

Betalen via PayPal

Je kunt bij ons ook eenvoudig betalen via PayPal. Hiervoor kun je gebruik maken van je bestaande account. Of indien je nog geen account hebt, een PayPal-rekening openen via de website van PayPal. Om met PayPal te kunnen betalen koppel je jouw bankrekening of creditcard aan een PayPal-rekening. Je hoeft niet eerst geld op een PayPal-rekening te storten. De betaling wordt direct afgeschreven van je bankrekening of creditcard. Aan betalen met PayPal zijn geen kosten verbonden.

De voordelen:

  • Je betaalt via uw eigen veilige PayPal software.
  • Een betaling met PayPal is direct binnen bij ons, uw order wordt dus binnen 24 uur verwerkt.

Hollanda

Ideal ile Ödemeler

Eğer internet bankacılığı erişimi var mı? Sonra internette ödemeye, özel yazılım olmadan en kolay yolu iDEAL’i kullanabilirsiniz.

Çabuk, basit ve internet bankacılığı ünlü arayüz üzerinden güvenli ödeme.
iDeal tamamen ücretsizdir
Not: el altında banka kartı ve muhtemelen okuyucu tutun.

Belçika & Fransa & Almanya

Bancontacts ile Ödemeler

Eğer Belçika’dan misiniz? Sonra Bancontact aracılığıyla ödeme seçeneğine sahip, bu ödeme yöntemi ideale güçlü görünüyor. Bancontact Belçika’da kadar en popüler ödeme yöntemiyle nedenle.
Bancontact yoluyla ödeme yapabilmek için size Bancontact kartı numarası ve son kullanma tarihini gerekir. Bundan sonra giriş yapabilirsiniz ve daha fazla ödemeyi tamamlamak için sizin için söz konusu bankanın giriş sayfasında gelecek. Hiçbir maliyeti Bancontact bağlanır.

Avantajlar:

Kendi banka ortamında Bancontact üzerinden ödeme.
Bancontact ile ödeme bize bizzat içinde yer alır, sipariş nedenle 24 saat içinde işlenir.

Belfius Doğrudan Net üzerinden Ödemeler

Müşteri ilk ödeme yöntemi olarak belfius seçer ve sonra mobil satın almak istediği olmadığını (belfius Mobile) veya Masaüstü (belfius doğrudan sadece) seçer. Belfius Mobil bir QR koduyla çalışır. Müşteri hızla QR kodunu kontrol edebilirsiniz. Müşteri belfius hemen seçim mu? Sonra ödeme uyum için onun dolap (ya okuyucu, tarayıcı) ihtiyacı vardır.

KBC / CBC Ödeme düğmesi ile Öde

KBC / CBC ödeme tuşuyla, Belçika bankalardan müşterilerin kolayca çevrimiçi KBC ve CBC ödeyebilirsiniz. KBC diğer taraftan, tamamen Fransız-konuşuyor, Belçika, CBC Flaman kesiminde odaklanır. Her iki banka aslında ama sadece farklı bir isimle, aynı ödeme topuzunu sunuyoruz. bilmek Önemli KBC müşterileri tersi CBC ödeme düğmesi ve yardımcısı ile ödeme yapamaz olmasıdır. Ancak, her iki ödeme düğmeleri arkasında tekniği dolayısıyla biz bir ödeme yöntemi olarak sunmaya seçmiş, tam olarak aynı şekilde çalışır.

KBC / CBC ödeme düğmesi sayesinde, hem bankalardan müşterilerin kolaylıkla güvenilen çevrimiçi bankacılık ortamı aracılığıyla kendi çevrimiçi alışveriş ödeme yapabilirsiniz. Ödeme derhal işlenir. KBC / CBC ödeme kafası sadece hemen hemen Bancontact, kredi kartı ve belfius gibi, Belçika’da popüler bir ödeme yöntemidir.

Ödemeli aracılığıyla Sofort

Sofort Bankacılık ödemeleri ve bağış tüketicilerin ekstra hesaplarını yapmak zorunda kalmadan yapılabilir olduğu Avrupa’daki ödeme yöntemidir. Sofort Bankacılık anda, tüketiciler kendi online bankacılık ortamında oturum açmak için kullandığınız veri ile giriş yapın. Buradan kendi ödeme hesabından doğrudan para transferi yapabilirsiniz. Sofort bankacılık TÜV o karşılamak ödemeleri için güvenli bir yöntemdir bu bildirmiş olduğu, onaylanmıştır.

PayPal ile Öde

Ayrıca kolayca bizimle PayPal üzerinden ödeme yapabilirsiniz. Bunun için mevcut hesabınızı kullanabilirsiniz. Henüz bir hesabınız yoksa Veya, PayPal web sitesi aracılığıyla bir PayPal hesabı açın. PayPal ile ödeme yapabilmek için Bir PayPal hesabına banka hesabı veya kredi kartı bağlar. Önce bir PayPal hesabına para yatırmak zorunda değilsiniz. Ödeme derhal banka hesabı veya kredi kartından tahsil edilir. Hiçbir maliyeti PayPal’a bağlanır.

Avantajlar:

Kendi güvenli PayPal yazılımı üzerinden ödeme.
PayPal ile bir ödeme bize bizzat içinde yer alır, sipariş nedenle 24 saat içinde işlenir.